Alvast hartelijk bedankt voor de massale opkomst het afgelopen opendeurweekend 🙏! Wat was het weer gezellig om iedereen op een ongedwongen leuke manier te mogen ontvangen. Dankjewel! ♥️
December staat in teken van cadeautjes, en daar koppel ik uiteraard een fijne actie aan.
Bij elke cadeaubon probeer ik er een ware sensatie van te maken, zo steek ik er altijd een leuk staaltje bij , waar ze meteen kunnen kennismaken met onze fantastische producten. Ik maak van ieder pakje eentje waar je letterlijk en figuurlijk mee kunt uitpakken 😉🎀.
Bestel jouw cadeaubon eenvoudig via mail of een bericht, zo hoef je niet te wachten en kan je het gewoon even snel komen ophalen na een seintje. Ik zorg ervoor dat jouw geschenk prachtig verpakt is en je iemand extra gelukkig kan maken tijdens de feestdagen met een me-time moment.
Tot binnenkort,
Birgit,
jouw Beauty & medisch skin lab in Boechout

